icon contact icon facebook
icon search

Informacje z Gminy Komorniki

< 2018 >
Październik
PnWtŚrCzwPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Kandydaci do Rady Powiatu

SHARE
, / 0

Poniżej kandydaci do Rady Powiatu w Poznaniu, przypominamy że wybory odbędą się 21 października 2018 roku.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
Nr 1 gm. Buk, gm. Dopiewo, gm. Stęszew 4 39 855 6 33
Nr 2 gm. Czerwonak, gm. Murowana Goślina 3 33 562 6 30
Nr 3 gm. Rokietnica, gm. Suchy Las, gm. Tarnowo Podgórne 5 44 480 6 40
Nr 4 gm. Swarzędz 4 36 932 6 33
Nr 5 m. Luboń, m. Puszczykowo, gm. Komorniki 5 51 122 6 38
Nr 6 gm. Kórnik, gm. Mosina 4 44 203 5 27
Nr 7 gm. Kleszczewo, gm. Kostrzyn, gm. Pobiedziska 4 34 795 6 32
Podsumowanie 29 284 949 41 233

Okręg nr 5

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WIELOCH Mirosław Andrzej 57 Komorniki
2 LASKOWSKI Andrzej 76 Puszczykowo
3 FIEDLER Marzena 57 Puszczykowo
4 SENDECKA Violetta Maria 61 Luboń
5 POLEROWICZ-KELMA Katarzyna Halina 44 Luboń
6 MIELĘCKI Maciej 53 Komorniki
7 JANKOWSKI Zbigniew Stanisław 71 Luboń


Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZMYT Dariusz Antoni 61 Luboń
2 JEZIERSKI Andrzej Jarosław 59 Chomęcice
3 FRĄCKOWIAK Izabela 39 Szreniawa
4 GIESE Marek Krzysztof 61 Luboń
5 KOCIEMBA Wojciech 58 Puszczykowo
6 STANGIERSKA Maria Anna 50 Komorniki
7 CHODOROWSKA Izabella Katarzyna 43 Luboń


Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ZALEWSKI Piotr Karol 61 Puszczykowo
2 SKRZYPCZAK Irena Maria 68 Luboń
3 STEMPLEWSKA Anna Irena 37 Komorniki
4 SOBIŁO Andrzej Piotr 63 Luboń
5 FRĄSZCZAK Anna Maria 43 Luboń
6 LAPIS Włodzimierz Antoni 52 Komorniki
7 GRZEŚKOWIAK Wojciech Mieczysław 56 Łęczyca


Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOŹNIAK Justyna Maria 53 Plewiska
2 WERBLIŃSKI Jakub 59 Łęczyca
3 JĘDRKOWIAK Mateusz 32 Głuchowo
4 PINCZAK Aleksandra 31 Komorniki
5 KACZMAREK Maciej Tomasz 49 Komorniki
6 BETKOWSKA Małgorzata 46 Mosina
7 PIĄTKOWSKI Piotr 33 Stęszew


Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZYMKOWIAK Arleta Waleria 55 Rosnówko
2 KROMOLICKI Tomasz 43 Puszczykowo
3 PAWŁOWSKI Tomasz Jerzy 52 Puszczykowo
4 MAJCHRZAK Jarosław Grzegorz 47 Luboń
5 KRZEMIŃSKA Maria Jolanta 56 Komorniki
6 IDASZEWSKA Maria 46 Luboń
7 RUSZKOWSKI Piotr Paweł 61 Luboń


Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE – DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NOWAKOWSKI Marek 61 Puszczykowo
2 JAŁOWIEC Elżbieta Bogumiła 58 Mosina
3 PERA Anna Maria 37 Dąbrowa

 

 

Przejdź do paska narzędzi