icon contact icon facebook
icon search

Informacje z Gminy Komorniki

< 2019 >
Grudzień 11
  • 11
    Brak wydarzeń

Koncert Noworoczny zagra dla Michała

SHARE
, / 0

Już większość z nas zna małego bohatera, który codziennie boryka się ze straszliwą chorobą. Neuroblastoma, tak nazywa się złośliwy nowotwór układu nerwowego, który zaatakował Michała. Niestety okazało się, że po wykryciu choroby rak zdążył już dać przerzuty do kości i szpiku! Chłopiec dzielnie przechodzi chemioterapię, choć jego mały organizm często jest już zmęczony i nie ma sił czasem nawet chodzić.

Przed tym ośmiolatkiem stoi nadal niesamowite wyzwanie kolejne cykle chemioterapii, operacyjne usunięcie guza, kolejna silną chemioterapia – tzw. „megachemioterapię”, autologiczny przeszczep szpiku, radioterapia, i ostatecznie immunoterapia. Dodatkowe utrudnienie w leczeniu to umiejscowienie, uciska bowiem na kręgosłup i aortę. Odpowiednie leczenie i operacja czeka wyłącznie zagranicą. Immunoterapia natomiast nie jest refundowana przez NFZ. Możemy wspólnie pomóc w walce z chorobą, ponieważ leczenie pochłonie ogromne pieniądze.

Zachęcamy naszych czytelników do wzięcia udziału w Koncercie Noworocznym, którego dochód tym razem będzie przekazany na rzecz Michała Milczarka. Szczegóły na plakacie poniżej.

Jeżeli chcecie śledzić losy Michała i wspomóc go finansowo, a tego obecnie potrzebuje do dalszej walki, zapraszamy na stronę siepomaga.pl/ratujemy-michalka, fanpage Michała facebook.com/Ratujmy-Micha%C5%82a-Milczarka oraz licytację www.facebook.com/groups/554756501644536/

Przejdź do paska narzędzi