icon contact icon facebook
icon search

Informacje z Gminy Komorniki

< 2018 >
Wrzesień
  • Brak wydarzeń

Piknik dla dzieci „W Krainie Fantazji”

SHARE
, / 0

Piknik

Biblioteka Publiczna Gminy Komorniki zaprasza na piknik dla dzieci zatytułowany „W Krainie Fantazji”. Spotkanie odbędzie się w sobotę 3 września , godz. 12.00 -14.00, przy Filii Biblioteki Publicznej w Plewiskach, która mieści się przy ul. Grunwaldziej 612 A.

W trakcie imprezy zostanie zaprezentowane przedstawienie pod tytułem „Magiczna Księga”, które zachęca dzieci do czytania i szanowania książek. Akcja bajki rozgrywa się w starej Bibliotece. Biblioteka to bardzo magiczne miejsce. Są osoby, które uważają, że istnieją biblioteki w których nocą wszystkie książki ożywają. Z książek wychodzą postacie np. Czerwony Kapturek, Śnieżka, Kopciuszek, Pinokio czy Jaś i Małgosia. Wszystko dzieje się za sprawą Magicznej Księgi. Prezentowana w trakcie przedstawienia biblioteka taką właśnie księgę posiada. Dzieci po spotkaniu z książkowymi postaciami zostaną mianowane na Prawdziwych Przyjaciół Książek. A Prawdziwy Przyjaciel Książki to ktoś kto wie, że książki należy szanować.

Dodatkowo przewidziane są liczne zabawy, konkursy, animacje.

Na piknik można przynieść kocyk lub poduszkę.

Podczas pikniku będzie dostępna „Wymienialnia książek”, można przynieść swoje przeczytane książki i wymienić je na inne (książka za książkę).

Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie dzieci pod numerem telefonu 618678419 lub drogą elektroniczną, e-mail biblioteka.plewiska@gmail.com. Zapraszamy małych i dużych mieszkańców naszej gminy.

WSTĘP WOLNY!!!

Przejdź do paska narzędzi