icon contact icon facebook
icon search

Informacje z Gminy Komorniki

< 2020 >
Marzec
PnWtŚrCzwPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Spontaniczny festyn w wielkiej sprawie

SHARE
, / 1

1

Już w tę sobotę, czyli 10 grudnia, odbędzie się festyn charytatywny organizowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Plewiskach, ul. Profesora Wacława Strażewicza 1. Zachęcamy wszystkich  mieszkańców i przyjaciół naszej gminy do pomocy i uczestnictwa w wielkim wydarzeniu. Poniżej przekazujemy informacje, którą dostaliśmy od organizatorów:

Krzysiek Wilkołek po raz drugi musi się zmierzyć z Glejakiem mózgu 3-go stopnia złośliwości. Niestety wszystkie metody leczenia w Polsce zostały wyczerpane, dlatego szuka pomocy za granicą. Z pomocą przychodzą pomysłowi uczniowie podstawówki, którzy zorganizowali akcję, aby pomóc tacie swojej koleżanki. 

10 Grudnia na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Plewiskach odbędzie się festyn oraz zbiórka pieniędzy na kosztowne leczenie Krzyska. Zaplanowano loterie oraz licytacje niecodziennych fantów takich jak piłki i koszulki z autografami zawodników Lecha Poznań, Prezydenta Poznania, płyty i zdjęcia z podpisami Sylwii Grzeszczak, Audiofeels, Libera, Kasi Wilk oraz Marty Podulki.  O pyszny posiłek zadbają Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, rodzice oraz sami młodzi organizatorzy. Zapraszamy również na występ uczniów i nauczycieli SP2 oraz wspólne kolędowanie z przybyłymi gośćmi. Przewidziano też występy artystyczne gości specjalnych Daniela Moszczyńskiego i Agnieszki Czyż oraz kiermasz świąteczny,gdzie zakupić będzie można ręcznie robione ozdoby świąteczne, i wiele innych, a dla fanów zwierząt występ przeszkolonych piesków z dogoterapii. Dla naszych najmłodszych kolegów i koleżanek, zorganizowaliśmy malowanie twarzy,balonowe zoo, kolorowe warkoczyki, zabawy z chusty, oraz konkursy prowadzone przez Mikołaja i Elfiki.

Akcje wspierają również lokalne media, TVP3 Poznań, Radio Merkury oraz Urząd Gminy Komorniki. Swoją obecność potwierdzili też policjanci i strażacy, którzy pozwolą najmłodszym na zwiedzenie aut.

W tym przed świątecznym czasie nie pozostańmy obojętni, dołączcie do nas całymi rodzinami, bawmy się dobrze jednocześnie otwierając serca na potrzebę drugiego człowieka.

Przejdź do paska narzędzi