icon contact icon facebook
icon search

Informacje z Gminy Komorniki

< 2018 >
Październik
PnWtŚrCzwPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Wybory samorządowe – lista kandydatów

SHARE
, / 0

Już 21 października odbędą się wybory samorządowe. Poniżej lista kandydatów startujących do Rady Gminy Komorniki:

Okręg nr 1

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOMORNIKI”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NAPIERAŁA Piotr Franciszek 51 Komorniki
2 WIŚNIEWSKI Piotr 47 Komorniki
3 KOLIŃSKA Urszula 56 Komorniki
4 KACZMAREK Paweł 44 Komorniki
5 BŁASZCZAK Edyta 34 Komorniki
6 ŁUCZAK Mariola Małgorzata 57 Głuchowo
7 SZKUDLAREK Henryk 65 Komorniki
8 KOSTAŃSKI Piotr Kazimierz 35 Komorniki

Okręg nr 2

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOMORNIKI”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DEGÓRSKA Małgorzata Elżbieta 51 Plewiska
2 PIETRZAK Wojciech 68 Plewiska
3 PANKIEWICZ-SOBISIAK Julia Magdalena 33 Plewiska
4 KURASZ Robert Szymon 45 Plewiska
5 GUZEK Zenon 60 Plewiska
6 SEHEŃCZUK Marta 35 Plewiska
7 SZCZERBIAK Iwona 34 Plewiska
8 GABRYEL Mariusz Stefan 42 Plewiska

Okręg nr 3

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOMORNIKI”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ADAMSKI Marian Ignacy 72 Wiry
2 DEPCZYŃSKI Jacek 49 Wiry
3 KOSMOWSKI Henryk Jan 68 Łęczyca
4 TROCHA Dorota 46 Chomęcice
5 KWAŚNIEWSKI Władysław Antoni 70 Szreniawa
6 RATAJCZAK Krzysztof 32 Rosnówko
7 BUDNA Karolina Ewa 31 Głuchowo
8 RADZICKA Patrycja Aleksandra 28 Plewiska

Okręg nr 1

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA SZÓSTKĘ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KUBASIŃSKI Sebastian Leszek 32 Komorniki
2 NOWAK Damian Dariusz 27 Komorniki
3 GOŁĘBIEWSKA Monika Anna 46 Komorniki
4 WASKOWSKI Marcin Piotr 26 Komorniki
5 JĘDRASZYK Katarzyna 41 Komorniki
6 KLIKS Paweł 29 Komorniki
7 MUSIAŁ Monika Agnieszka 23 Komorniki
8 BARTKOWIAK Urszula Bożena 65 Komorniki

Okręg nr 2

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA SZÓSTKĘ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BOBIARSKA Danuta Leokadia 62 Plewiska
2 BARANOWSKI Leszek 47 Plewiska
3 PAWLAK Wiesław Stanisław 62 Plewiska
4 BANDA Krzysztof 56 Plewiska
5 PRZYDANEK Paula Maria 27 Komorniki
6 FERENC Magdalena Urszula 60 Plewiska
7 SOBKOWIAK Jacek 39 Wiry

Okręg nr 3

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA SZÓSTKĘ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MARCINKOWSKA Hanna 24 Plewiska
2 URBAŃSKI Waldemar 50 Rosnówko
3 SERBIN Kinga 29 Chomęcice
4 GŁADYSIAK Władysław Marcin 38 Wiry
5 KOSMALSKI Szymon 34 Rosnowo

Okręg nr 1

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KUBIAK Marek 42 Komorniki
2 KUSTER Karolina Anna 39 Komorniki
3 ZAREMBA Sylwester Grzegorz 37 Komorniki
4 TRZECIAK Katarzyna 35 Komorniki
5 KUJAWA Marian 67 Komorniki
6 SORDON Bolesław Kazimierz 74 Komorniki
7 WASILEWSKA Franciszka 68 Walerianowo
8 WÓJCIK Katarzyna Ewa 40 Wiry

Okręg nr 2

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 LIPIŃSKI Klaudiusz Przemysław 48 Plewiska
2 SCHMIDT Robert Przemysław 48 Plewiska
3 LIWERSKA Zofia Zuzanna 18 Plewiska
4 HAUSZILD Ryszard Włodzimierz 62 Plewiska
5 SZRAJBER Maciej 43 Plewiska
6 JELIŃSKA Urszula 62 Plewiska
7 KAMOLA-BIEŃCZAK Kinga 32 Komorniki
8 PAWLAK Bartłomiej Andrzej 41 Plewiska
9 ŚWITAŁA Anna Danuta 34 Wiry

Okręg nr 3

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WYSTĘPSKI Dominik Paweł 42 Wiry
2 KROLL-CHILOMER Krystyna 63 Głuchowo
3 WOJTYNIAK Beata 51 Rosnówko
4 WERBLIŃSKI Mateusz 28 Łęczyca
5 PRZYBYLSKA Hanna 56 Szreniawa
6 SZCZERBOWSKI Michał 79 Chomęcice
7 MROSKOWIAK Magdalena 33 Wiry

Okręg nr 1

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ANTCZAK Sebastian Karol 30 Komorniki
2 KRZYŻAN Teresa 64 Komorniki
3 WRZESZCZ Michał Jerzy 31 Komorniki
4 NADOBNIK Wojciech Adam 27 Komorniki
5 ELLMANN Jolanta Maria 60 Komorniki
6 JUDEK Urszula 46 Komorniki
7 CHAMERA Sebastian 24 Komorniki
8 ŻABIŃSKI Rafał Adam 44 Komorniki
9 MARCINKOWSKA Ewa Stanisława 72 Wiry

Okręg nr 2

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZNAJDER Krzysztof Jan 44 Plewiska
2 CIELEJEWSKI Andrzej Waldemar 51 Plewiska
3 JANKOWIAK Anna Maria 29 Plewiska
4 KLUJ Joanna 41 Plewiska
5 WRZESZCZYŃSKI Andrzej Paweł 70 Plewiska
6 SZYMKOWIAK Krzysztof 57 Rosnówko
7 TELMAN Gabriela Jadwiga 25 Plewiska
8 AWTUCH Jacek Grzegorz 44 Plewiska
9 JÓŹWIAKOWSKA Elżbieta Barbara 67 Komorniki

 

Okręg nr 3

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SOWA Jacek 40 Szreniawa
2 KASEJA Joanna 72 Wiry
3 MARCINKOWSKI Jarosław Kazimierz 74 Wiry
4 RYNOWIECKA Anna 53 Walerianowo
5 KUDLIŃSKA Maria Magdalena 18 Komorniki
6 KUROWSKI Andrzej Wojciech 64 Łęczyca

Informacje uzyskane od Państwowej Komisji Wyborczej 

Przejdź do paska narzędzi