icon contact icon facebook
icon search

Informacje z Gminy Komorniki

< 2018 >
Listopad
PnWtŚrCzwPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Zmiany w funkcjonowaniu transportu publicznego 11 listopada

SHARE
, / 0

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że w dniu Święta Niepodległości (niedziela – 11 listopada) komunikacja zbiorowa funkcjonować będzie według świątecznego rozkładu jazdy ze zmianami wynikającymi z zakazu handlu, parady z okazji imienin ul. Św. Marcin i Biegu Niepodległości.

W niedzielę – 11 listopada będziemy obchodzili 100-lecie odzyskania niepodległości. Transport publiczny będzie tego dnia funkcjonował według rozkładu świątecznego z następującymi zmianami:

Zmiany z uwagi na zakaz handlu

– autobusy na linii nr 80 kursować będą tylko do przystanku Rudnicze,
– autobusy linii nr 81 kursować będą tylko do przystanku Szwajcarska Szpital,
– autobusy linii nr 84 kursować będą z pominięciem przystanku Szwajcarska Centrum Handlowe,
– autobusy linii nr 611 kursować będą do pętli Luboń/Żabikowo,
– autobusy nr 703 kursować będą pominięciem przystanku Sycowska Centrum Handlowe,

– autobusy nr 811, 812, 813 kursować będą z pominięciem przystanku Swadzim/Auchan,

Zmiany z uwagi na paradę z okazji imienin ul. Św. Marcin oraz Bieg Niepodległości

LINIE TRAMWAJOWE

Linie nr 2, 5 i 13 – przez cały dzień tramwaje będą kursowały w centrum objazdami:

– z ulicy Roosevelta pojadą przez Fredry i Gwarną a następnie przez ul. Święty Marcin, Marcinkowskiego i dalej stałymi trasami,

– z Al. Marcinkowskiego pojadą przez ulicę Fredry a następnie Roosevelta i dalej stałymi trasami

Linia nr 2

OGRODY – Dąbrowskiego – Kraszewskiego – Zwierzyniecka – Roosevelta – Fredry – Gwarna – Marcinkowskiego – Strzelecka – Królowej Jadwigi – Górna Wilda – 28 Czerwca 1956 r. – DĘBIEC

DĘBIEC – 28 Czerwca 1956 r. – Górna Wilda – Królowej Jadwigi – Strzelecka – Al. Marcinkowskiego – pl. Wolności – Fredry – Roosevelta – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Dąbrowskiego – OGRODY

Linia nr 5

GÓRCZYN – Głogowska – Roosevelta – Fredry – Gwarna – Święty Marcin – al. Marcinkowskiego – Podgórna – Mostowa – Kórnicka – Jana Pawła II – Zamenhofa – Starołęcka – STOMIL

STOMIL – Starołęcka – Zamenhofa – Jana Pawła II – Kórnicka – Mostowa – Podgórna – al. Marcinkowskiego – pl. Wolności – Fredry – Roosevelta – Głogowska – GÓRCZYN

Linia nr 13

JUNIKOWO – Grunwaldzka – Bukowska – Roosevelta – Fredry – Gwarna – Święty Marcin – al. Marcinkowskiego – Podgórna – Mostowa – Kórnicka – Jana Pawła II – Zamenhofa – Starołęcka – STAROŁĘKA

STAROŁĘKA – Starołęcka – Zamenhofa – Jana Pawła II – Kórnicka – Mostowa – Podgórna – al. Marcinkowskiego – pl. Wolności – Fredry – Roosevelta – Bukowska – Grunwaldzka – JUNIKOWO

Linie nr 4 i 10 – w godz. od ok. 11:00 do ok. 14:30 tramwaje będą kursowały z przystanku Most Teatralny zmienioną trasą przez PST do os. Sobieskiego:

Linia nr 4

STAROŁĘKA – Starołęcka – Zamenhofa – Jana Pawła II – Wyszyńskiego – Małe Garbary – pl. Wielkopolski – pl. Ratajskiego – Fredry – Roosevelta – PST – Os. Sobieskiego

Linia nr 10

DĘBIEC – 28 Czerwca 1956 r. – Wierzbięcice – Matyi – Roosevelta – PST – Os. Sobieskiego

LINIE AUTOBUSOWE

Linia nr 51

Od 10 listopada godz. 23:30 do 11 listopada ok. godz. 18:00:

POZNAŃ GŁÓWNY – Matyi – KrólowejJadwigi – KazimierzaWielkiego – Mostowa – Garbary – Szelągowska – … – OS. SOBIESKIEGO

OS. SOBIESKIEGO – … – Szelągowska – Garbary – Królowej Jadwigi – Matyi – POZNAŃ GŁÓWNY

Od 11 listopada godz. ok. 18:00 do 12 listopada godz. 6:00:

POZNAŃ GŁÓWNY – Towarowa – Al. Niepodległości – Święty Marcin – Roosevelta  – Libelta – Al. Niepodległości – Solna – … – OS. SOBIESKIEGO

Zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek „Libelta” w kierunku os. Sobieskiego na Al. Niepodległości (za ul. Libelta)

11 listopada od godz. 9:00 do odwołania (ok. godz. 14:00):

OS. SOBIESKIEGO – … – Naramowicka – Serbska – RONDO SOLIDARNOŚCI – Murawa – Lechicka – Naramowicka – … – OS. SOBIESKIEGO

Kursowanie co 10 minut

Linia nr 59

11 listopada w godzinach 12:00-14:10:

PORT LOTNICZY ŁAWICA – Bukowska – Zeylanda – RONDO KAPONIERA

RONDO KAPONIERA – Roosevelta – Bukowska – PORT LOTNICZY ŁAWICA

Linia nr 60

10 listopada od godz. 23:30 do 11 listopada godz. ok. 18:00:

STRZESZYN – … – Wielkopolska – Pułaskiego – Roosevelta – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY

11 listopada dla kursów o godz. 11:51 i 12:18:

STRZESZYN – … – Wielkopolska – Pułaskiego – Roosevelta  – RONDO KAPONIERA

RONDO KAPONIERA – Mickiewicza – Poznańska – Pułaskiego – Wielkopolska – … – STRZESZYN

Linia nr 63

10 listopada od godz. 23:30 do 11 listopada ok. godz. 18:00:

GÓRCZYN – … – Zwierzyniecka – RONDO KAPONIERA

11 listopada od godz. ok. 18:00 do 12 listopada godz. 6:00:

GÓRCZYN – … – Zwierzyniecka – Roosevelta – Libelta – Al. Niepodległości – … – GARBARY

Zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek „Libelta” w kierunku os. Sobieskiego na Al. Niepodległości (za ul. Libelta)

Linie nr 67 i 911

11 listopada od godz. 9:00 do odwołania (ok. godz. 14:00):

RONDO ŚRÓDKA – Podwale – Hlonda – Bałtycka – Serbska – Naramowicka – RADOJEWO/BIEDRUSKO

Linia nr 68

10 listopada od godz. 23:30 do 11 listopada godz. ok. 18:00:

POZNAŃ GŁÓWNY – Dworcowa – Roosevelta – Pułaskiego – Księcia Mieszka I – … – PODOLANY

11 listopada od ok. godz. 18:00 do 12 listopada godz. 6:00:

POZNAŃ GŁÓWNY – Dworcowa – Roosevelta – Libelta – Al. Niepodległości – … – PODOLANY

Zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek „Libelta” w kierunku os. Sobieskiego na Al. Niepodległości (za ul. Libelta)

11 listopada od godz. 9:00 do odwołania (ok. godz. 14:00):

POZNAŃ GŁÓWNY – Dworcowa – Roosevelta – Pułaskiego – Wielkopolska – Nad Wierzbakiem – Maczka – Piątkowska – … – PODOLANY

PODOLANY – … – Księcia Mieszka I – Pułaskiego – Roosevelta – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY

11 listopada w godzinach 11:50-14:20:

PODOLANY – … – Księcia Mieszka I – Pułaskiego – Roosevelta – RONDO KAPONIERA

RONDO KAPONIERA – Mickiewicza – Poznańska – Pułaskiego (do 13:15)/Libelta – … – PODOLANY

Linia nr 69

10 listopada od godz. 23:30 do 11 listopada ok. godz.. 18:00:

OS. KOPERNIKA – … – Zwierzyniecka – Roosevelta – Pułaskiego – Księcia Mieszka I – … – OS. ŁOKIETKA

11 listopada od ok. godz. 18:00 do 12 listopada godz. 6:00:

OS. KOPERNIKA – … – Zwierzyniecka – Roosevelta – Libelta – Al. Niepodległości – … – OS. ŁOKIETKA

Zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek „Libelta” w kierunku os. Sobieskiego na Al. Niepodległości (za ul. Libelta)

11 listopada od godz. 9:00 do odwołania (ok. 14:00):

OS. KOPERNIKA – … – Zwierzyniecka – RONDO KAPONIERA

Linia nr 71

10 listopada od godz. 23:30 do 11 listopada ok. godz. 18:00:

OS. DĘBINA – … – Towarowa – Al. Niepodległości – Święty Marcin – Roosevelta – Pułaskiego – Księcia Mieszka I – … – OS. WICHROWE WZGÓRZE

11 listopada od godz. 18:00do 12 listopada godz. 6:00:

OS. DĘBINA – … – Towarowa – Al. Niepodległości – Święty Marcin – Roosevelta – Libelta – Al. Niepodległości – … – OS. WICHROWE WZGÓRZE

Zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek „Libelta” w kierunku os. Sobieskiego na Al. Niepodległości (za ul. Libelta)

11 listopada od godz. 9:00 do odwołania (ok. 14:00):

OS. DĘBINA – … – Al. Króla Przemysła II – Most Dworcowy – Roosevelta – Pułaskiego – Wielkopolska – Nad Wierzbakiem – Maczka – Piątkowska – Aleje Solidarności – Murawa – OS. WICHROWE WZGÓRZE

OS. WICHROWE WZGÓRZE – … – Księcia Mieszka I – Pułaskiego – Roosevelta – Święty Marcin – Towarowa – … – OS. DĘBINA

Linia nr 74

11 listopada od godz. 9:00 do odwołania (ok. 14:00):

OS. ORŁA BIAŁEGO – … – Mostowa – Garbary – GARBARY

OS. SOBIESKIEGO – … – Połabska – Aleje Solidarności – Księcia Mieszka I – SŁOWIAŃSKA – Piątkowska – Aleje Solidarności – Połabska – … – OS. SOBIESKIEGO

Linia nr 82

11 listopada od godz. 9:00 do odwołania (ok. 14:00):

GÓRCZYN – … – Maczka – Piątkowska – Aleje Solidarności – Murawa – OS. WICHROWE WZGÓRZE

OS. WICHROWE WZGÓRZE – Murawa – Aleje Solidarności – Księcia Mieszka I – Słowiańska – Maczka – … – GÓRCZYN

Linia nr 90

11 listopada od godz. 9:00 do odwołania (ok. 14:00):

OS. SOBIESKIEGO – … – Piątkowska – Aleje Solidarności – Księcia Mieszka I – SŁOWIAŃSKA – Piątkowska – … – OS. SOBIESKIEGO

Linia nr 905

10 listopada od godz. 23:30 do 11 listopada (do ok. godz. 18:00):

POZNAŃ GŁÓWNY – Towarowa – Al. Niepodległości – Święty Marcin – Roosevelta – Pułaskiego – Księcia Mieszka I – … – CHLUDOWO/SZKOŁA

11 listopada od ok. godz. 18:00 do 12 listopada godz. 6:00:

POZNAŃ GŁÓWNY – Towarowa – Al. Niepodległości – Święty Marcin – Roosevelta – Libelta – Al. Niepodległości – … – CHLUDOWO/SZKOŁA

11 listopada od godz. 9:00 do odwołania (ok. 14:00):

POZNAŃ GŁÓWNY – Al. Króla Przemysła II – Most Dworcowy – Roosevelta – Pułaskiego – Wielkopolska – Nad Wierzbakiem – Maczka – Piątkowska – … – CHLUDOWO/SZKOŁA

CHLUDOWO/SZKOŁA – … – Księcia Mieszka I – Pułaskiego – Roosevelta – Święty Marcin – Towarowa – Al. Króla Przemysła II – POZNAŃ GŁÓWNY

11 listopada w godzinach 12:30-14:30:

CHLUDOWO/SZKOŁA – … – Księcia Mieszka I – Pułaskiego – Roosevelta – RONDO KAPONIERA

RONDO KAPONIERA – Mickiewicza – Poznańska – Pułaskiego (do 13:15)/Libelta – … – CHLUDOWO/SZKOŁA

Linia nr 233

Wszystkie kursy w noce z 10 na 11 oraz z 11 na 12 listopada:

GÓRSKA – … – Al. Niepodległości – Libelta – Roosevelta – RONDO KAPONIERA
(powrót bez zmian)

Linia nr 235

Wszystkie kursy w noce z 10 na 11 oraz z 11 na 12 listopada:

OS. SOBIESKIEGO – … – Al. Niepodległości – Libelta – Roosevelta – Święty Marcin – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY

POZNAŃ GŁÓWNY – Dworcowa – Święty Marcin – Roosevelta – Fredry – Al. Niepodległości – … – OS. SOBIESKIEGO

Linia nr 243

Wszystkie kursy w noce z 10 na 11 oraz z 11 na 12 listopada:

RONDO KAPONIERA – Roosevelta – Most Teatralny – Fredry – Al. Niepodległości – Libelta – Kościuszki – Taylora – Składowa – Towarowa – … – OS. DĘBINA/LUBOŃ/WIRY (powrót bez zmian)

Przystanki:

Na ul. Niepodległości za skrzyżowaniem z ul. Libelta (w kierunku północnym) uruchomiony  zostanie dodatkowy przystanek „Libelta”. Dodatkowe przystanki powstaną również w ciągu
ul. Roosevelta – „Bałtyk” w kierunku południowym przy budynku targów oraz „Most Dworcowy” w kierunku północnym za mostem Dworcowym.

Przejdź do paska narzędzi