Zwycięstwo Polski z Norwegią 2:0

SHARE
, / 0

dsc06662

Mecz Polska – Norwegia w eliminacjach do mistrzostw Europy kobiet U-19 zakończył się wynikiem 2:0 dla naszej reprezentacji. Tym samym zajmujemy pierwsze miejsce w naszej tabeli z 6 punktami. Kolejne są Norwegia i Rumunia z 3 punktami oraz Armenia, która nie zdobyła ani jednego punktu. Dzięki takiemu wynikowi zapewniłyśmy sobie awans do Elite Round, mimo że został nam jeszcze jeden mecz z Armenią 20 września we Wronkach.

Zwycięskie bramki zdobyły w pierwszej połowie Kasandra Parczewska z numerem 16 w 35 minucie z rzutu karnego i w drugiej połowie Dominika Grabowska z numerem 14 w 49 minucie.

Wspaniała gra Polek zdezorientowała pewnie siebie po wygranej z Armenia Norweżki. Dobra taktyka, szybkość i sprawność sprawiły, że Norweżki miały problem z przejęciem piłki. Gratulujemy naszej reprezentacji i życzymy dalszych sukcesów.