icon contact icon facebook
icon search

Informacje z Gminy Komorniki

< 2021 >
Maj
PnWtŚrCzwPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Home O nas

O nas

logo-cowgminie-540x175

Drogi Internauto!

Jeśli tu zajrzałeś to znaczy, że interesujesz się tym, co dzieje się w naszej gminie. Chcesz wiedzieć nie tylko, nad jakimi sprawami pracują urzędnicy i co słychać „na szczeblach władzy”, ale także, co dzieje się w Twojej miejscowości, wśród ludzi których spotykasz na co dzień na ulicy, w sklepie, za sąsiedzkim płotem.

Bo Chomęcice, Głuchowo, Komorniki, Łęczyca, Plewiska, Rosnówko, Szreniawa i Wiry to nie tylko punkty na mapie. To miejsca gdzie rozpoczynamy dzień poranną kawą i kończymy rozmowami w rodzinnym albo sąsiedzkim gronie. O czym rozmawiamy? Także o tym, dlaczego nie ma jeszcze planowanej drogi, dlaczego sklep jest zamknięty, co nowego budują tuż obok, o jakim to wypadku drogowym wspomniała sąsiadka i dlaczego w nocy tak bardzo słychać było strażackie syreny. Ale także, co dzieje się w pobliskim Domu Kultury, do którego z naszych kościołów warto wybrać się na koncert czy co proponuje biblioteka.

I o tym właśnie chcemy pisać na portalu cowgminie.info. Tu i na naszym facebookowym profilu chcemy Naszych Czytelników informować, bawić, a jak się uda, pomagać i radzić. Chcemy przedstawiać ciekawych ludzi w gminie, co robią na rzecz swoich małych społeczności i czym mogą się pochwalić.

Jesteśmy stąd, z tej gminy i nie boimy się zadawać trudnych pytań, drążyć niewygodne tematy – takie, jakie w rozmowach poruszają mieszkańcy gminy.

Oczywiście można do nas pisać kontakt@cowgminie.info.

Informujcie, chwalcie się, narzekajcie, podsuwajcie swoje tematy a przede wszystkim zaglądajcie na portal!

cowgmienie.info

Przejdź do paska narzędzi